Gestionar - Magazioner

SC MEGA ELECTRIC GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- predare-primire marfuri in gestiune;
- raspunde de situatia fizica a marfurilor aflate in gestiune;
- urmareste si imbunatateste depozitarea marfurilor;
- completarea fiselor de magazie;
- raspunde de corectitudinea incarcarii vehiculelor pentru distributie pe baza facturilor/ avizelor de expeditie;
- participa si realiza la cerere inventarele saptamanale, lunare si anuale.

CERINTE

- studii medii cu diploma de bacalaureat
- experienta minim 1 an in domeniu
- abilitati de organizare si calcul numeric
- cunoasterea documentelor de evidenta a gestiunii
- bune referinte de la locurile de munca anterioare
- tinerea evidentei intrarilor/ iesirilor conform fiselor de magazie
- fara cazier
- SERIOZITATE MAXIMA
- persoana dinamica, responsabila si corecta
- disponibillitate pentru program flexibil
- rezistenta la lucru in conditii de stres
- abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Pachet atractiv + telefon mobil.

Societate privata, lucrari constructii, lucrari constructii montaj si instalari pentru statii fixe electrice pentru constructii. Productie confectii metalice, containere telecomunicatii.