Gestionar Magazie Piese de Schimb

MIDOCAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea receptiei cantitative, valorice si calitative a marfurilor si intocmirea documentelor legate de receptie
- Livrarea operativa a marfurilor in atelier
Inregistrarea in evidentele gestiunii pe baza de documente legale a intrarilor si iesirilor de marfuri
- Organizarea depozitului, prin pastrarea ordinii in asezarea marfurilor conform caracteristicilor tehnice de depozitare pentru fiecare tip de marfa
- Urmareste permanent, in functie de cererea pietii completarea fondului de marfa si informeaza seful serviciului asupra necesarului de marfa pentru refacerea stocului optim
- Raspunde de evidenta termenelor de garantie a produselor din stoc
- Participa la efectuarea inventarelor

CERINTE

- Studii medii in domeniul tehnic/comercial
- Experienta in domeniu 2 ani
- Abilitati de lucru in echipa
- Cunostinte operare PC
- Abilitati de argumentare a concluziilor emise
- Abilitati de lucru sistematic

Infiintat in 1992 , MIDOCAR este unul dintre cei mai importanti dealeri Volkswagen si Audi din Romania.
Experienta dobandita in acest timp - fiind primul dealer Volkswagen din Romania - garanteaza calitatea tuturor serviciilor pe care le oferim:
-consultanta in alegerea celor mai potrivite autoturisme,
-propuneri avantajoase de finantare,
-service complet pentru intreaga gama de autoturisme Volkswagen si Audi
-piese de schimb din stoc sau la comanda