Gestionar - Divizia Jucarii

RHS Company SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptia marfurilor conform documentelor de achizitie;
- Verificarea conformitatii marfurilor primite de la furnizori;
- Evidenta stocurilor de marfa;
- Pregatirea comenzilor.

CERINTE

- Experienta pe un post similar, intr-o companie de distributie;
- Capacitate de adaptare la un ritm de lucru alert;
- Abilitati de comunicare, responsabilitate, adaptabilitate la program de lucru flexibil;
- Persoana ordonata, atenta, reactie rapida;
- Seriozitate, stabilitate;
- Permis de conducere - categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Conditii de munca deosebite.

RHS Company SA - furnizor de accesorii, sisteme IT si jucarii - isi propune sa asigure pietei romanesti acces facil la performanta si eficienta, oferind partenerilor sai o relatie puternica si de incredere, pe termen lung.
Din anul 2006, RHS Company a inceput importul si distributia de jucarii pe piata romaneasca. Experienta de business a companiei de peste 6 ani, existenta infrastructurii si logisticii necesare au constituit elemente forte ale deciziei de a dezvolta un nou domeniu, urmarind patru principii de baza: calitate, pret avantajos, diversitate si valoare.
Dorim sa oferim clientilor ceea ce isi doresc: o gama variata de produse, calitate foarte buna, preturi accesibile corelate cu puterea actuala de cumparare a romanilor, servicii eficiente, profesioniste si avantajoase. Consideram ca departamentul de jucarii din cadrul RHS Company este pentru clientii sai un partener convenabil de care acestia au nevoie pentru a-si dezvolta afacerea.