Gestionar/depozitar LEVI'S - sector 5

SC ARIDON MOLDOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea activității de depozitare și gestiune la nivelul depozitului;
- Verificarea și evidența documentelor asociate intrării/ieșirii produselor din cadrul gestiunii;
- Asigurarea fluxului de intrări-ieșiri marfă, conform reglementărilor interne;
- Gestionarea și organizarea stocurilor și a inventarelor în cadrul depozitului;
- Dezvoltarea și menținerea unei bune relații cu clienții.

CERINTE

- Studii medii complete;
- Experiența pe un post similar este un avantaj;
- Cunoștințe de gestionare a mărfurilor;
- Bune abilități de comunicare si relaționare;
- Seriozitate, responsabilitate și implicare.

BENEFICII OFERITE

Îți vom oferi un loc de muncă stabil, cu un salariu motivant și un colectiv energic și unit!

Compania ARIDON a fost înregistrată pe piaţa Moldovei în anul 1992 și este reprezentantul oficial al brand-urilor cu renume internațional și le promovează cu mândrie!

ARIDON este extins pe scară largă, nu doar pe teritoriul Republicii Moldova, Bulgaria, ci şi în România , unde reprezentam brand-ul LEVI'S!

Brand-ul Levi's® exemplifică perfect stilul clasic American. Încă de la lansarea de către Levi Strauss & Coin, blugii Levi's® au devenit unul dintre cele mai recunoscute articole de îmbrăcăminte din ăzi, brand-ul continuă să fie un extraordinar deschizător de drumuri. Gama de jeans și accesorii este disponibilă în mai mult de 110 țări, permițând oamenilor din întreaga lume să își exprime stilul mai multe informații despre Levi's®, si produsele noastre va invitam in magazinele noastre din:

București - Afi Cotroceni
Bucuresti - Baneasa Shopping Center
Bucuresti - Mega Mall
Bucuresti - Park Lake
Bucuresti - Sun Plaza
BucuresTI - Fashion House Outlet
Iași - Palas Mall
Constanța - City Mall
Timișoara - Shopping City Mall
Galati - Shopping City
Cluj - Polus Center
Sibiu - Festival Mall

Planificăm în continuare o activă extindere.