GESTIONAR DEPOZIT - salariu foarte atractiv

SC ALFREDO TRADING COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizeaza receptia, pastrarea, eliberarea si evidenta marfurilor
-Inregistreaza operatiile de primire si eliberare de marfuri (actele pentru transferul de marfuri)
-Intocmeste fisele de magazie
-Intocmeste si verifica avizele de insotire a marfii
-Participa la realizarea inventarierilor
-Realizeaza diverse rapoarte referitoare la stocuri, pierderi, etc.

CERINTE

-Min. 2 ani experienta intr-o pozitie similara (gestiune de mari dimensiuni)
-Studii medii (diploma de bacalaureat)
-Cunostinte de operare PC ¿ Ms Office nivel mediu
-Persoana organizata
-Personalitate integra
-Abilitati de comunicare
-Abilitati de calcul numeric
-Dinamism
-Spirit de echipa
-Fara cazier

BENEFICII OFERITE

- SALARIU FOARTE ATRACTIV
- Masa calda zilnica sau tichete de masa
- Transport asigurat

Lider national in domeniul importului si distributiei de produse alimentare, infiintata in 1992, cu sediul in Afumati, angajeaza pentru divizia de legume si fructe Gestionar