Gestionar depozit produse naturiste si bio

Uriel company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emite avize, facturi, chitante, pentru marfurile ce parasesc firma;
- Responsabil pentru pregatirea marfii/comenziilor si corectitudinea intocmirii documentelor si a inregistrarilor;
- Pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
- Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi;
- Receptioneaza cantitativ si calitativ produsele de la furnizori si/ sau retururile de marfa, responsabil de calitatea marfii receptionate, efectuarea corecta a receptiilor, cantitativ si calitativ, conform avizelor si facturilor.
- Asigura gestionarea optima a rotatiei stocurilor, precum si a livrarilor de marfa;
- Organizeaza inventarele lunare;
- Organizeaza spatiul de depozitare pentru optimizarea stocarii marfurilor;
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei.

CERINTE

- Cunostinte avansate operare PC: office, internet, gestiune;
- Studii: liceu, universitare;
- Persoana organizata si cu bune abilitati de organizare, riguroasa, cu atentie distributiva, responsabila, meticuloasa, engergica si comunicativa, dedicata;
- Reprezinta un avantaj experienta anterioara in gestiune minimum 2 - 3 ani sau in domeniul naturiste, bio;
- Experienta de lucru in depozit cu gestiunea si receptia marfii;
- Cunostinte de depozitare, gestionare si eliberare marfuri;
- Rezistenta la lucrul sub stress si termene stranse;
- Punctualitate;
- Disponibilitate pentru program prelungit si efort fizic normal.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + prime pe masura angajamentului in munca;
- Lucru intr-o echipa profesionista, si o firma in dezvoltare;
- Mediu de lucru curat, civilizat.

Companie distributie la nivel national de produse naturiste si bio, depozit Online.