Gestionar depozit produs finit

ANGR SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Coordonează, planifică şi controlează activitatea personalului depozitului sub aspect calitativ şi cantitativ;
2.Asigură gestiunea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieşire.
3.Expediază marfa către clienţi conform comenzilor şi priorităţilor;
4.Tine evidenţa/ controleaza actele însoţitoare ale mărfurilor ce intră sau ies din depozit.
5.Organizeaza şi administreaza în condiţii optime spaţiul de depozitare si depozitarea în condiţii optime a stocurilor de mărfuri din gestiune.
6.Integrează şi instruieşte personalul din subordine.

CERINTE

Experienta int-un post similar;
Integritate;
Bune abilitati de planificare;
Cunostinte MS Office;
Lb. engleza nivel mediu;

BENEFICII OFERITE

Compania are sediul in Popesti Leordeni, Sos. Oltenitei.

ANGR SOLUTION iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine.