Gestionar Depozit Piese de Schimb

Protruck SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionare depozit piese auto;
- responsabilitati cu privire la predarea – primirea marfii;
- verificarea documentelor de insotire a marfii;
- inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa;

CERINTE

- studii medii (superioare - avantaj);
- experienta in domeniu minim 1 ani;
- cunostinte limba engleza;
- cunostinte operare PC (Ms Office, Internet);
- cunostinte operare programe de gestiune (Gesmag si Gestoc – reprezinta avantaj);
- permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- lucru intr-o echipa dinamica si motivata de rezultate;
- programe de training de specialitate;
- lucrul intr-o companie in care performanta angajatilor este apreciata si incurajata.

Aflate in plina evolutie, companiile PROTRUCK isi dezvolta echipa!
Domeniile in care ne desfasuram activitatea sunt:

1. Protruck – management si consultanta pentru celelalte companii din cadrul grupului;
2. Protruck Vehicule Comerciale - distribuitor autorizat Iveco
3. Protruck Motoare Industriale - distribuitor autorizat Fiat Powertrain
4. Protruck Echipamente Constructii – distribuitor autorizat New Holland Construction Equipment
5. Protruck Vehicule Rulate – distribuitor vehicule rulate
6. Protruck Asigurari – broker de asigurari

Daca vrei sa ne cunosti mai bine, acceseaza www.protruck.ro.