Gestionar depozit motostivuitorist

AAA BIROTICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incarcarea si descarcarea marfurilor utilizand motostivuitorul. Pregatirea si coletarea comenzilor primite. Organizarea programului de livrari pentru echipa de livrari, prin stabilirea prioritatilor si succesiunii de livrare a comenzilor.
Organizarea produselor in depozit si mentinerea curateniei.
Analiza stocurilor in vederea reaprovizionarii. Realizarea de rapoarte pentru gestionarea stocurilor folosind softul de gestiune Ciel. In situatiile de urgenta maxima livrarea de comenzi catre clientii importanti ai comaniei.

CERINTE

Calificare utilizare motostivuitor.
Foarte buna organizare.
Permis conducere categoria B.
Avantej: Cunostinte Microsoft Office.
Avantaj: Cunostinte de Ciel Gestiune Comerciala.
Cunoasterea Bucurestiului.
Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Pacht salarial atractiv.
Tichete de masa.

3A BIROTICA este o companie importatoare si distribuitoare de articole de birotica si papetarie.
Facand parte dintr-un grup de firme cu capital integral romanesc, ne impunem ca fiind una dintre principalele companii de distributie papetarie. Serviciile oferite de 3A vin sa completeze calitatea produselor comericalizate.