Gestionar depozit

SC CASSA LOCKS & HANDLES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
Controleaza operatiunile de incasare/descarcare a marfii;
Verifica expedierea marfii catre centrele de profit;
Verifica ambalajul si pregatirea marfii, in vederea livrarii;
Intocmeste rapoarte periodice si documente justificative;
Verifica receptia marfii;
Verifica avizele de marfa.

CERINTE

Cunostinte PC: Word, Excel, Internet
Cunostinte de gestiune (avize de insotire a marfii, fise de intrari/iesiri marfa, inventariere, etc).
Responsabilitate, integritate, atentie la detalii, abilitati de organizare
Evidente consumuri, initiativa in optimizare stocuri etc
Permis conducere categ.B

CASSA Locks & Handles este importator direct de feronerie şi sisteme de inchidere pentru usi si ferestre. Produsele pe care le oferim sunt de o calitate impecabilă la preţuri foarte competitive şi sunt grupate în următoarele categorii:
- mânere pentru uşi de intrare şi de interior;
- încuietori pentru uşi de intrare şi de interior;
- cilindri (butuci);
- Balamale si accesorii pentru usi;
- accesorii pentru tamplarie Al şi PVC;
- şuruburi pentru lemn, metal şi beton.