GESTIONAR DEPOZIT

SC G4S Cash Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

intocmeste necesarul de materiale specifice activitatii de ATM (saci, sigilii, role, dischete, etc)
- primeste de la furnizori materialele solicitate pe care le ia in gestiune;
- pastreaza in mod ordonat si in bune conditii materialele in cadrul magaziei special amenajate;
- elibereaza, in baza dispozitiei sefului ierarhic, materialele din magazie; intocmeste corect fisele de magazie;
- urmareste ca toate primirile si iesirile din gestiune sa se faca in mod documentat;
- gestioneaza cheile ATM pe care le primeste si le preda numai pe baza de semnatura;
- tine legatura permanenta cu personalul cu sarcini privind activitatea de ATM pentru evidentierea si actualizarea stocurilor existente de materiale;
- prezinta lunar stocul de materiale catre seful ierarhic;

CERINTE

- studii medii;
- experienta profesionala de minim doi ani de zile intr-o pozitie similara;
- bune cunostinte legate de gestionarea materialelor: documentatie, mod de pastrare si evidenta;
- operare PC;
- meticulozitate, responsabilitate, atentie, simt organizatoric, bune abilitati de comunicare;
- disponibilitate pentru lucru in schimburi;

BENEFICII OFERITE

salariu brut : 1520 lei
- spor de vechime – se calculeaza in functie de vechimea efectiva in campul muncii
- tichete de masa (corespunzator numarului de zile lucratoare din luna);
- munca de noapte beneficiaza de un spor la salariu de 25%, conform Legii 53/2003;
- instruiri de specialitate realizate cu profesionisti in domeniu;
- durata concediului anual de odihna este de 22 zile lucratoare;
- zile libere platite pentru evenimente familiare deosebite;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie prestatoare de servicii pentru sistemul bancar