Gestionar depozit

ONLINE FRENCH FASHION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Aplicarea procedurilor interne de gestiune;
• Intocmirea si controlul tuturor actelor insotitoare ale marfurilor ce intra/ies in/din depozit;
• Verificarea stocurilor existente in depozit si in spatiile anexe;
• Inregistrarea computerizata a tuturor miscarilor de stoc;
• Depozitarea in conditii optime a marfurilor din gestiune;
• Respectarea programelor de livrare.
• In cazuri exceptionale va trebui sa livreze marfa clientilor;

CERINTE

-Experienta in domeniu minim 2-3 ani;
-Permis categoria B (vechime minim 3 ani)
-Cunostinte de utilizare a softurilor de gestiune;
-Seriozitate si responsabilitate;
-Abilitati de comunicare;
-Spirit de echipa;
-Atitutdinea pozitiva si proactiva;
-Capacitate organizatorica;
-Disponibilitate la efort si program prelungit;

BENEFICII OFERITE

- Salariu 850 lei;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Program de lucru: L-V 09:00 - 18:00.

DESCRIEREA FIRMEI

www.nooncopenhagen.ro, www.laredoute.ro,