GESTIONAR DEPOZIT

MEGAPROFIL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă respectand legislaţia de gestiune a stocurilor
- Introduce marfa în stoc în baza documentelor de intrare. Verifică documentele şi semnalează eventualele neconcordanţe
- Asigură mişcarea stocurilor.Efectuează transferurile de marfă din stocul central în substocuri şi retur
- Expediază marfa către clienţi.Participă activ la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfii la/din depozitul firmei.Întocmeşte necesarul pentru expediţia mărfii. Factureaza si predă marfa către client conform documentelor emise

CERINTE

• Cel putin 2 ani experienta in receptionare marfa
• Cunostiinte de limba engleza – nivel mediu
• Bune cunostiinte de operare PC (MS office - cunostiinte de SAP constituie un avantaj)
• Capacitate de planificare si organizare,
• Orintare catre detaliu
• Atitudine proactiva in rezolvarea problemelor, gasirea solutiilor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Sansa dezvoltarii unei cariere de succes.

Megaprofil produce si comercializeaza produse din tabla cutata pentru constructii metalice, cum ar fi tigla metalica si accesorii pentru acoperis, panouri sandwich pentru acoperis sau perete, diferite profile metalice pentru pereti si profile galvanizate.
Toate produsele sunt realizate la fabrica din Romania, Buzias, jud. Timis, cu materie prima din import si respecta standarde internationale de calitate, la un pret competitiv.