Gestionar Depozit

PIERREPI PRESSOFUSIONI S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-centralizarea comenzilor de aprovizionare din sectiile de productie;
-aprovizionarea cu marfa de la furnizorii interni;
-elaboreaza si lanseaza comenzi catre furnizori;
-receptioneza cantitativ si calitativ produsele de la furnizori cu respectarea procedurilor de lucru;
-intretine si actualizeaza baza de furnizori;
-urmarirea si actualizarea zilnica a stocului din magazie;
-pregateste documentele de expeditie(avize)a produsului finit;

CERINTE

-minim studii medii;
-2ani experienta de lucru in depozit;
-cunostinte Ciel;
-foarte buna capacitate de organizare;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial;

Noua unitate de productie PIERREPI PRESSOFUSIONI din Bucuresti este parte integranta a GRUPULUI RAGAINI, leader mondial in productia de radiatoare din aluminiu presofus.
Din GRUPUL RAGAINI fac parte si societatile FORM, LOMET, HOX, ADHOC, RAGALL, MECTHERM si DECORAL, care sunt situate de peste 30 ani in virful mondial al sectorului cu o productie care depaseste in acest moment 20.000.000 de unitati de radiatoare anual.

Creata in special pentru aria balcano-rusa, unde pe piata se remarca o apreciere crescatoare a caloriferelor din aluminiu presofus, atat pentru calitatile tehnice cat si pentru design, PIERREPI PRESSOFUSIONI, dintre marii producatori de radiatoare din aluminiu, este prima si unica realitate productiva prezenta in Europa de Est.
Fabrica ocupa o arie de cca 25.000 mp, si a fost complet restructurata si dotata cu tehnologiile cele mai moderne si avansate existente pe piata la ora actuala.