gestionar depozit

tehnostil invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

escrierea Postului: Gestionarul Depozitului este responsabil cu intrarea si iesirea marfurilor in / din depozit - gestiunea firmei, fiind responsabil direct de corespondenta stocului scriptic cu cel faptic.

CERINTE

Conducere, nivel mediu, cu experienta.
Studii medii tehnice sau economice.
Bune aptitudini de organizare, control.
Bune cunostinte de operare PC.
Responsabilitate privind gestiunea / lucrul cu documentele firmei.
Instrumente de lucru: Telefon de serviciu fix, mobil, fax, email.
Raportari (subordonat): Directorului de Vanzari al firmei
Are in subordine: Lucrator (i) comercial (i) din hala de productie
Colaborare: Reprezentant Vanzari,Directorul de vanzari,
Interactiuni: Clientii si furnizorii firmei, firme de transport intern si international, logistica, curierat.
Descrierea Postului: Gestionarul Depozitului este responsabil cu intrarea si iesirea marfurilor in / din depozit - gestiunea firmei, fiind responsabil direct de corespondenta stocului scriptic cu cel faptic.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

carosier autocamioane - productie confectii metalice