GESTIONAR DEPOZIT

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va fi responsabila cu:
- verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate in conformitate cu avizele de insotire a marfii/facturii
- verificarea prin comparatie a stocurilor din depozit cu stocurile din sistemul informatic de facturare
- intocmirea notelor de intrare – receptie
- inregistrarea produselor receptionate in gestiunea depozitului
- operarea fiselor cu intrarile si iesirile zilnice de produse
- verificarea permanenta a starii bunurilor existente in depozit si valabilitatea lor
- tinerea evidentei permanente a stocurilor pe categorii de produse.

CERINTE

Persoana pe care o dorim trebuie sa fie activa, serioasa, cu spirit de observatie si raspundere si cu putere de munca crescuta.
Alte cerinte:
- minim studii medii finalizate;
- experienta in tinere de gestiuni minim 1 an- CERINTA OBLIGATORIE
- capacitate de coordonare personal depozit
- rezistenta crescuta la stres.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial alcatuit din salariu net de 1000 RON/ luna si tichete de masa, in primele 2 luni;
- pachet salarial alcatuit din salariu net de 1200 RON/ luna si tichete de masa, din a 3-a luna;
- carnet de munca;
- inscrierea salariului real in carnetul de munca;
- decontarea transportului RATB/ Metrorex;
- telefon de serviciu.

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru reprezinta una din cele mai cunoscute companii de distributie de produse FMCG, iar postul face parte din cadrul departamentului de logistica.