Gestionar depozit

PARIS MILAN BRANDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- Mentine relatia cu furnizori, clienti si operatori de transport
- Asigura gestiunea marfii din cadrul punctului de lucru: receptie, evidenta, eliberare
- Eficientizarea proceselor de receptie si livrare
-Gestioneaza stocurile de marfa din depozit
-Asigura manipularea marfii si/sau a materialeleor din depozit fara pierderi.
-Respecta conditiile si standardele de depozitare contribuind la aranjarea eficienta a depozitului
-Arhiveaza toate documentele care atesta miscarile de stoc din gestiunea depozitului

CERINTE

-studii medii / superioare ;
- bune cunostinte de operare PC ; Cunostinte Microsoft office (in special Word si Excel)
- persoana responsabila, cu foarte bune capacitati organizatorice ;
- persoana cu abilitati de comunicare si spirit de echipa ;
- persoana cu un grad ridicat de punctualitate
- Experienta pe o pozitie similara – cel putin 1 an

BENEFICII OFERITE

Salariu 1200 ron.

Asteptam CV-uri la office@parismilanbrands.com

Domeniul de activitate al firmei este distribuirea de accesorii vestimentare si bijuterii in marile hipermarketuri.