Gestionar Colector

DONA. LOGISTICĂ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitățile principale vor fi:

- Colectarea produselor de pe raft conform listei de colectare;

- Asigurarea integrității produselor pe parcursul activităților de colectare;

- Realizarea normei de colectare / verificare (număr minim de linii produs/zi);

- Încadrarea în numărul maxim de greșeli de colectare / verificare;

- Întocmirea avizelor de însoțire a mărfii;

- Inventarierea produselor în baza listei de inventariere;

- Emiterea facturilor aferente comenzilor colectate.

Îți oferim în schimb posibilitatea de a lucra cu o echipă tânără, un mediu profesionist de lucru și un salariu atractiv corelat cu performanța.

CERINTE

Esti o persoană responsabilă și organizată? Ești dispus să lucrezi în ture și să asiguri colectarea produselor în condiții corespunzatoare? Ai cel puțin 1 an experiență pe o poziție similară și cunoștințe minime privind utilizarea calculatorului? Te așteptăm să te alături echipei DONA. LOGISTICĂ.

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masă;
- Decont transport;
- Card angajat (discount la produsele achiziționate din farmacie)

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o tradiție de peste 20 de ani.

DONA. LOGISTICĂ, parte a grupului DONA, asigură o distribuție farmaceutică echilibrată, la nivel național și este într-o continuă dezvoltare către alți parteneri.

Grupul DONA a investit în construcția unui depozit complet automatizat la standarde europene de pestede metri pătrați în localitatea Chitila (județul Ilfov).

Continuăm profesionalismul prin atragerea celor mai buni profesioniști.