Gestionar - Bucuresti

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Absolvent studii medii, studiile superioare constituie avantaj
- Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara la o companie in domeniul farmaceutic si / parafarmaceutic
- Cunostinte de contabilitate primara
- Nivel bun de cunoastere a limbii engleze
- Persoana organizata si ordonata
- Nivel bun de utilizare PC - MS Office, aplicatie de gestiune automata a afacerii
- Initiativa si autonomie de lucru
- Responsabilitate si constiinciozitate
- Abilitati sociale peste medie, dinamism
- Abilitati de comunicare si relationare

CERINTE

- Organizeaza spatiul in vederea depozitarii produselor pe grupe si sortimente
- Asigura si ia masuri pentru functionarea aparatelor de masura si control a produselor depozitate
- Organizeaza primirea, depozitarea si conservarea fara pierderi, degradari, sustrageri a produselor si ia masuri pentru depozitarea acestora conform specificatiilor
- Raspunde de eliberarea la timp a produselor si materialelor in concordanta cu nevoile Departamentului Vanzari
- Efectueaza inventarieri periodice privind produsele depozitate
- Distribuie agentilor distribuitori produsele in baza avizelor
- Actualizeaza zilnic fisele de magazie si intocmeste documentele de intrare / iesire
- Transporta marfa la compartimentele din cadrul societatii

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist
- Pachet salarial atractiv

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Gestionar pentru o importanta companie din domeniul farmaceutic.