GESTIONAR BUCURESTI

Aline Distribution Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptionarea si gestionarea stocului de marfa ( componente IT si alte componente conexe);
Acuratetea stocului de marfa;
Pick-uirea corecta a comezilor;
Respectarea timpului de livrare.

CERINTE

Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
Cunoasterea legislatiei in vigoare ( Legea gestiunii nr.22/ 1969);
Cunostiinte medii operare PC ( Word, Excel, programe baza de date);
Rigurozitate in tinerea evidentei gestiunii;
Gandire logica, memorie buna;
Rezistenta la stres si efort.

BENEFICII OFERITE

Salariu si tichete de masa.

Aline este o companie romaneasca cu capital privat care are ca si obiect de activitate distributia de componente IT si alte componente conexe. Compania are o experienta de peste 10 ani avand sediul in Bucuresti si 8 filiale in tara.
Ne-am creat un renume in piata prin promovarea tehnologiilor partenerilor nostri si prin crearea solutiilor inovatoare ce cuprind atat produsele cat si serviciile, oferind facilitati de creditare si promovand o paleta larga de produse si servicii.