Gestionar - Asistent Manager

KARISMA GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Karisma Grup angajeaza Gestionar care sa indeplineasca urmatoarele atributii:
- corespondenta telefonica, pe mail si pe fax (romana / engleza)
- activitati de secretariat si protocol
- contabilitate primara (introducerea facturilor in programul SAGA)
-organizarea si pastrarea evidentei in privinta intrarilor si iesirilor in/din registrul de documente
- gestionarea unui program special de evidenta si control al materialelor care intra in firma (geamuri, tamplarii, usi, ferestre)
- contactarea telefonica a clientilor Karisma
- urmarirea bunei functionari a activitatii de protectie a muncii (SSM si PSI)
- activitati specifice domeniului resurselor umane: redactare adeverinte, contracte individuale de munca, dosare personal, etc

CERINTE

Karisma Grup cauta o persoana cunoscatoare al Pachetului Office si a Limbii Engleze care sa fie:
- responsabila
- serioasa
- muncitoare
- ambitioasa
- cu abilitati de intelegere si comunicare

BENEFICII OFERITE

Firma ofera instruire pentu programele cu care lucreaza
Salariul este negociabil, direct proportional cu activitatea

KARISMA GRUP IMPORT EXPORT este o companie cu capital integral privat romanesc, certificata ISO 9001, agrementata tehnic de catre Consiliul Tehnic Permanent pentru Constructii (nr. 020-02/806-2007), specializata in productia si montajul de tamplarie moderna din profile de aluminiu si PVC, pereti cortina, placare bond, constructii, instalatii electrice si sanitare geamuri termoizolante si o intreaga gama de amenajari interioare.