GESTIONAR ASAMBLARE

PROCA- membru RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Organizeaza si coordoneaza activitatea de primire, depozitare si pregatire pentru livrare a produselor
- Realizeaza gestiunea produselor in depozit Receptioneaza cantitativ si calitativ produsele de la furnizori si/sau retururile de marfa de la clienti;
- Pregateste si verifica documentele de incarcare, livrare si expeditie a marfurilor
- Verifica periodic stocurile pe diverse produse
- Tine la zi fisele de magazie, opereaza intrarile si iesirile de stocuri, intocmeste procese-verbale de predare-primire si bonuri de consum

CERINTE

- Studii medii finalizate
- Experienta pe un post similar constituie avantaj
- Persoana organizata
- Disponibilitate pentru lucru in mod sustinut
- Spirit de echipa, dinamic, optimist, cu initiativa
- Cunoastere caracteristici de baza componente PC
- Cunostinte elementare in electronica
- Indemanare, atentie

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Bonusuri in functie de realizari;
-Excelente oportunitati de dezvoltare (training initial si traininguri periodice);
-Oportunitatea de a se alatura unui mediu de lucru performant

Persoanele interesate pot trimite CV-ul prin e-mail la adresa jobs@sbsol.ro

Pe o piata dominata de companii multinationale, RTC Holding reprezinta unul din putinele grupuri comerciale mari in proprietate romaneasca, un holding cu mai mult de 65 de companii.
ProCA Romania, membru RTC Holding, a aparut pe piata in 1996, an incheiat cu o cifra de afaceri cu putin peste jumatate de milion de dolari. Cea mai mare crestere din istoria companiei a fost atinsa in 1999 cand cifra de afaceri a ajuns la 3 milioane de dolari, an in care rulajul companiei s-a dublat.