Gestionar

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania importa si distribuie in Romania si Republica Moldova produse destinate exclusiv saloanelor de coafura. Gama de produse este foarte larga: produse pentru ingrijirea parului, produse electrice si mobilier pentru saloane, cataloage profesionale, aparate de epilat etc.

ASIGURA GESTIUNEA FIZICA A STOCULUI DE MARFA
INTRODUCE MARFA IN STOC IN BAZA DOCUMENTELOR DE INTRARE
ASIGURA MISCAREA STOCURILOR
EXPEDIAZA MARFA CATRE CLIENTI

CERINTE

Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
Opereaza in stoc miscarile de marfa
Pastreaza documentele justificative legate de stocuri
Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei
Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
Ofera informatii despre stocuri
Respecta legislatia de gestiune a stocurilor
Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii
Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei
Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la magazie
Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante
Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru placut, curat;
Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii solid organizate.

Asteptam cv-urile dvs la cv@qlt.ro; www.qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.