GESTIONAR

NETBRIDGE DEVELOPMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea produselor depozitate si ordonarea acestora in functie de primirea comenzilor;
- Operarea de intrari/iesiri in programul de gestiune SAGA;
- Actualizarea zilnica a stocului de produse;
- Introducerea, scoaterea sau modificarea produselor in site.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare sau in curs de finalizare;
- Cunostinte PC - MS Office (Word, Excel), Internet;
- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj considerabil;
- Posesor permis categoria B;
- Atentie sporita la detalii, capacitate de concentrare;
- Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru optim dezvoltarii profesionale

Suntem parte a grupului american de investitii New Century Holdings, unul dintre cei mai importanti investitori straini din Romania si avem o vasta experienta in crearea de oportunitati pentru folosirea la maximum a internetului in Romania.

Cautam un coleg responsabil, serios si implicat care sa intregeasca echipa noastra.