Gestionar

INFOMED FLUIDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizeaza si controleaza receptie, colectare si livrare a materiilor prime/materialelor de ambalare
-tine evideta, la zi, a registrelor de stocuri;
-intocmeste rapoarte specifice privind nivelul stocurilor, circulatia produselor din depozit.
-verifica integritatea ambalajelor la receptia materiilor prime/materialelor.
-receptioneaza, inmagazineaza si elibereaza produsele;
-realizeaza inventarierea lunara a stocurilor.

CERINTE

Experienta in domeniul gestiunii minim 2 ani
Cunostinte operare PC si programe gestiune
Experienta in industria farmaceutica si scoala Postliceala de asistenti de farmacie - constituie avantaj.
Atentie la detalii, constiinciozitate, rigurozitate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu competitiv si bonuri de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

SC INFOMED FLUIDS SRL
> companie specializata in productia de solutii sterile perfuzabile;
> membra a grupului farmaceutic italian ACS Dobfar;