GESTIONAR

CASA RUSU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea economica si administrativa a depozitului de marfuri;
- raspunde de aprovizionarea depozitului, de intocmirea comenzilor catre furnizori;
- receptioneaza marfa din punct de vedere cantitativ si calitativ;
- efectueaza si intocmeste documentele primare de gestiune;
- efectueaza inventarele periodice si anuale;
- urmareste ca toate documentele intrate in depozit sa fie insotite de documente conform legislatiei in vigoare;
- respecta procedura de receptie a produselor in depozit dupa standardele firmei;
- raspunde patrimonial in temeiul art 273 din Codul Muncii pentru orice lipsuri de produse si/sau bani (daca este cazul) din gestiunea sa conform angajamentului de plata.

CERINTE

- experienta intr-un post similar minim 2 ani;
- conduita morala iresprosabila;
- disponibilitate la program prelungit;
- persoana riguroasa, atenta la detalii;
- persoana echilibrata, matura, responsabila, energica si constiincioasa;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati reale de promovare si dezvoltare;

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.casa-rusu.ro