GESTIONAR

The Prince International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

GESTIONAR, cu urmatoarele responsabilitati:
- gestionarea depozitului de marfa: mobila, accesorii mobila;
- urmarirea intrarilor si iesirilor de marfa;
- efectuarea inventarelor de marfa si asigurarea echilibrului intre stocul scriptic si cel faptic;
- efectuarea N.I.R.;
-p regatirea livrarilor de marfa.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienta relevanta, de minimum 3 ani,in cadrul unei firme de mobila si/sau accesorii de mobila constituie un avantaj;
- Cunoasterea unui program informatic de gestiune;
- Fara cazier;
- Garantie.

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte avantajos,in functie de experienta.
- Tichete de masa.
- Transportul la si de la locul de munca,unde este si sediul firmei: TUNARI / ILFOV, este gratuit.

Companie romano-germana, producatoare mobilier din PAL. Infiintata in anul 1994, are un numar de peste 50 angajati, cu spatii proprii de productie si de vanzare.