GESTIONAR

ID SARRIERI DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primeste, gestioneaza si elibereaza materialele din gestiunea de materiale, materii prime si auxiliare.
- Organizeaza si participa la receptia cantitativa a tuturor produselor din cadrul gestiunii, in baza documentelor de intrare.
- Verifica si aproba toate intrarile si iesirile din gestiune.
- Pregateste materiile prime pentru sectiile de productie conform necesarelor de aprovizionare.
- Inregistreaza actele de primire si eliberare corect, complet si la timp in fisele de magazie pentru toate produsele conform dispozitiilor legale.
- Efectueaza inventarierea bunurilor din gestiunea sa, impreuna cu comisia numita prin decizie ori de cate ori se impune acest lucru.
- La cerere ofera departamentelor interesate informatii legate de stoc.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta minim 2 ani ca gestionar;
- Abilitati operare calculator;
- Corectitudine, integritate;
- Atitudine orientata catre client;
- Abilitati de comunicare si coordonare;
- Spirit organizatoric;
- Capacitate de a lua decizii eficiente;
- Disponibilitate pentru program prelungit;

BENEFICII OFERITE

- Se ofera salariu motivant.

Bine cunoscut producator de lenjerie de dama cu o retea de distributie in extindere in intreaga lume.