GESTIONAR

Mercury Design Production

Job expirat

RESPONSABILITATI

GESTIONAR BUCURESTI
- studii medii;
- experienta de minim 3 ani intr-un post similar (Gestiune marfuri);
- cunostinte de operare PC;
- responsabilitate, capacitate organizatorica, comunicativitate, atentie la detalii, rezistenta la munca in conditii de stres, flexibilitate.

CERINTE

- primire, receptie marfa, inregistrarea in sistemul de gestiune;
- contabiltate primara (NIR-uri, avize de expeditie, bonuri de consum etc);
-studii medii/superioare in domeniul economic;
-experienta intr-un post similar min 3 ani;
- cunostinte de operare PC (softuri de gestiune);
- abilitati de planificare, organizare, seriozitate, orientare spre rezolvarea problemelor;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant.
- Mediu de lucru profesionist.
- Oportunitati de dezvoltare a carierei.

Activitatea de baza a companiei MERCURY DESIGN PRODUCTION consta in productia de mobilier comercial pentru magazine, showroom-uri, standuri expozitionale etc.