Gestionar

FINDERS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de preluarea marfii de la furnizori si de introducerea in depozit;
Raspunde de aranjarea marfii in depozit, conform repartizarii pe grupe de produse sau pe brand-uri ;
Raspunde de stocul de marfa;
Intocmeste documentele specifice: NIR; bonuri de consum; rapoarte de gestiune;
Raspunde de integritatea produselor pe perioada depozitarii ;
Pregateste comenzile pentru livrare, le ambaleaza in conformitate cu comanda de livrare si anunta comanda gata de livrare, conform procedurii stabilite ;
Arhiveaza documentele aferente comenzilor livrate ;
Asigura curatenia in depozit ;
Participa la la aranjarea marfii in depozit ;
Participa la inventarul programat ;

CERINTE

- studii medii;
- exeprienta ca gestionar minim 3 ani;
- cunostinte PC: office si programe de gestiune;
-aptitudini de calcul matematic; gandire logica si analitica;
- organizat; disciplinat; onest;
- profesionalism si integritate in relatie cu compania, partenerii si furnizorii;
- cunostinte economice si de legislatie specifice;
- dorinta de autodezvoltare, disponibilitate la acceptare si oferire de feedback constructiv.

BENEFICII OFERITE

-stabilitate

FINDERS furnizeaza servicii complete si integrate de resurse umane.
FINDERS recruteaza pentru clientul sau CLIMA GROUP. Clima Group distribuie echipamente de aer conditionat pentru uz casnic si profesionale. De asemenea, ofera service pentru aparatele de aer conditionat si se ocupa de transportul aparatelor de aer conditionat, montaj si service-ul acestora cu echipe proprii.
O alta ramura de business este cea a tamplariei PVC de cea mai inalta calitate.