gestionar

Steel invent Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

participa la receptia cantitativa si calitativa a diferitelor materile si accesorii
-verifica avizele de insotire a marfii, packing list-ul
-verifica si constata cantitatea si starea materialelor luate in primire
-intocmeste cererile de lipsuri
-elibereaza periodic pe baza listei intocmite de sef sala croi si directorul de productie materialele necesare onorarii unei comenzi
-pastreaza registrul cu fisele de bunuri luate in primire
-opereaza in fisele de magazie intrarile si iesirile
-pastreaza pe calculator evidenta stocurilor de materiale din magazie
-pastreaza evidenta utilajelor, pieselor, componentelor, dispozitivelor necesare pentru functionarea in bune conditii a utilajelor
-intocmeste situatiile de gestiune(evidenta lipsuri si defecte)
-raspunde solicitarilor sefului ierarhic superior, legat de atributiunule de serviciu
-raporteaza rezultatele indeplinirii sarcinilor trasate si eventualele probleme intampinate
-respecta structura organizatorica si superiorii ierarhici
-respecta programul de lucru
-respecta disciplina muncii, normele de PM si PSI
-respecta regulamentul de ordine interioara, contactul individual si colectiv de munca
-indeplineste toate sarcinil trasate de seful ierarhic superior

BENEFICII OFERITE

- atmosfera relaxata
- proiecte deosebit de interesante
- bonuri de masa
- acoperirea costurilor pentru cursuri si certificari de specialitate in domeniu

SteelInvent este o companie romanesasca de productie, specializata in dezvoltarea de sisteme de fatade si cladiri