GESTIONAR

Stanleybet S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Receptioneaza produsele livrate, organizeaza spatiul in vederea depozitarii produselor, amenajeaza si intretine locurile de primire si livrare a produselor;
-Efectueaza receptia fizica a materialelor la intrarea in depozitele firmei si participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a materialelor la/din magazia firmei ;
-Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a materialelor, intocmeste documentele de intrare in stoc si semnaleaza eventualele neconcordante ;
-inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor si raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului ;
-Efectueaza transferurile de materiale intre depozite si elibereaza materiale de consum pe baza bonurilor de consum.

CERINTE

-Studii medii;
-Experienta de minim un an intr-un post similar;
-Cunostinte de contabilitate primara si legislatie gestiune stocuri;
-Cunostinte de operare PC (MS Office) la nivel mediu;
-Cunostinte de limba engleza la nivel mediu (constituie avantaj);
-Responsabilitate, capacitate organizatorica, orientare spre rezultate, comunicativitate, atentie la detalii, spirit de echipa;
-Rezistenta la munca in conditii de stres, flexibilitate;
-Permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

-Conditii legale de lucru;
-Salariu motivant;
-Bonuri de masa;
-Telefon mobil;
-Training de specialitate;
-Oportunitati de avansare;
-Mediu de lucru tanar si dinamic.

- Stanleybet, filiala din Romania a companiei multinationale “Stanleybet International”, este unul dintre cei mai mari operatori de pe piata locala a jocurilor de noroc, care va pune la dispozitie atat pariuri sportive cat si nonsportive. Pe langa Romania, Stanleybet activeaza si in Cipru, Germania, Italia, Belgia Croatia si Polonia.
• Din 2004 si pana in prezent filiala Stanleybet din Romania s-a extins la nivel national, detinand in prezent peste 170 de agentii care dovedesc zilnic seriozitate si profesionalism in domeniul pariurilor sportive.
- O echipa de peste 400 de angajati in 54 de orase.
- Stanleybet si-a conturat deja o identitate proprie, si-a dobandit un prestigiu si a marcat un important punct de referinta in evolutia pietei romanesti de pariuri.

Alatura-te unei echipe de profesionisti!