GESTIONAR

ALKA CO TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii depozitului si a echipei din subordine
Organizarea si realizarea gestiunii stocurilor
Urmarirea implementarii corecte a procedurilor de lucru si functionare a depozitului;
Eficientizarea organizarii in depozit atat a produselor, cat si a activitatii
Supervizarea intrarilor si iesirilor de marfa
Intocmire formularistica necesara traficului de marfa
Supervizeaza inventarele periodice
Urmarirea aprovizionarii eficiente a depozitului cu marfa

CERINTE

Studii medii/superioare
Experienta minim 3 ani intr-un post similar
Serios, dinamic, responsabil,spirit de initiativa
Excelente abilitati de lucru cu oamenii,abilitati de comunicare, coordonare, organizare;
Abilitate de a evalua spatiul depozitului;
Cunostinte PC -obligatoriu
Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei mari companii de productie si distributie produse alimentare.

Compania este specializata in productia, ambalarea si distributia de cafea, napolitane glazurate si neglazurate, biscuiti, ingrediente, precum si fructe uscate (dry fruit snacks) (seminte, fistic, migdale, mix de fructe uscate).
Grupul Alka este astfel structurat incat sa acopere toate zonele de business necesare, de la cercetare, productie, ambalare si distributie.