GESTIONAR

Ivet Logistic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de primirea, pastrarea si eliberarea marfurilor din gestiune:
-efectuarea receptiei cantitative, valorice, calitative a marfurilor;
-intocmirea avizelor, registrelor de casa;
-aranjarea si gestionarea marfurilor in depozit;
-arhivarea NIR-urilor;
-participa periodic impreuna cu comisiile stabilite la realizarea inventarului;
-raspunde de verificarea corectitudinii documentelor care insotesc marfa;
-arhiveaza si pastreaza toate documentele justificative legate de stocul de marfa;
-intocmirea operatiunilor de facturare si caserie;

CERINTE

-minim studii medii;
-experienta pe un post similar;
-cunostinte operare PC(pachetul MSOffice, Outlook);
-cunostinte bune casa de marcat, monetar, registru de casa;
-persoana responsabila, serioasa, dinamica;

BENEFICII OFERITE

-loc de munca stabil intr-o companie in continua dezvoltare;
-pachet salarial atractiv;
-instruire pe post;

IVET COMPROD SRL are ca activitate principala comertul cu amanuntul in magazine alimentare, detinand astazi 22 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patrati si un numar de peste 620 de angajati.