GESTIONAR

Wave DIVISION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- opereaza si noteaza documentele de gestiune pe calculator;
- raspunde de corecta manipulare si depozitare a marfii;
- organizeaza asezarea produselor pe raft in vederea unei depozitari corecte in cele mai bune conditii de siguranta;
- asigur¿ ¿ntre¿inerea corespunz¿toare a zonelor de depozitare ¿i men¿inerea unei st¿ri deosebite de cur¿¿enie in deposit;
- preia marfa de la furnizori in baza documentelor de insotire a marfii (documente specifice);
- participarea la pregatirea livrarilor (ambalarea);
- organizeaza si supravegheza incarcarea livrarilor catre clienti ( verifica corectitudinea documentelor cu marfa livrata fizic);
- ajuta la incarcarea si descarcarea masinilor atunci cand este cazul;
- intocmeste si completeaza fisele de magazine;
- realizeaza periodic diverse rapoarte referitoare la stocuri, livrari, pierderi/deteriorari, necesar de marfa, etc.
- participa la realizarea procesului de inventariere marfa;
- coordonaeaza activitatea in depozit

CERINTE

Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara;
Minim studii medii;
Persoana serioasa(fara cazier);
Abilitati de comunicare
- capacitate de organizare;
- simtul responsabilit¿tii;
- atentie la detalii;
Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Conditii foarte bune de munca (depozit de materiale promotionale), salariu pe masura performantelor.

Agentie BTL full-service prezenta pe piata de peste 8 ani, WAVE DIVISION ofera solutii integrate de BTL adaptate nevoilor particulare ale clientilor. Echipa de profesionisti, implicarea lor si respectul permanent pentru timpul si investitia Clientului fac din WAVE DIVISION o oportunitate de cariera pentru toti pasionatii de publicitate si comunicare targetata pe diversele segmente de public.