GESTIONAR

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Raspunde pentru calitatea activitatii personalului aflat in subordine si pentru organizarea gestiunii;
• Este raspunzator pentru furnizarea de marfuri neverificate calitativ si cantitativ catre clienti;
• Este raspunzator pentru orice neconformitate constatata ulterior intre stadiul fizic si cel scriptic pentru marfurile verificate de el (in baza documentului semnat la predare a produselor);
• Are in subordine lucratorii din depozit (motostivuitoristi, incarcatori, lacatusi, sudori) si urmareste zilnic activitatea subordonatilor pentru asigurarea aplicarii corecte a procedurilor operationale;
• Asigura controlul operatiunilor de gestiune efectuate la nivelul firmei, procedurilor de lucru utilizate, precum si exactitatea datelor de stoc furnizate. Urmareste respectarea legislatiei legata de gestiunea stocurilor.
• In baza documentelor asigura incarcarea-descarcarea cu personalul din subordine, livrarea si receptia de la clienti sau furnizori in timp util si conditii de siguranta;
• Preia de la clienti marfurile si in baza procesului de predare-primire si a fiselor interne verifica, in prezenta delegatului clientului, marfurile inscrise in aceste documente din punct de vedere cantitativ si calitativ, dupa care semneaza impreuna cu delegatul procesul verbal de primire-primire si dupa caz procesul verbal de imputari;
• Stabilirea unor relatii bune cu clientii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale;
• Planificarea, stabilirea si documentarea procedurilor ce descriu activitatea departamentului;
• Tine evidenta contractelor, comenzilor, procesele verbale de predare-primire si a documentelor interne;
• Evaluarea personalului din subordine ( fise de apreciere) la sfarsitul fiecarui an;
• Asigura o buna relatie cu furnizorii privind comenzile, in concordata cu cerintele clientilor, a normelor interne, cu planul de achizitii al companiei si in timp util;

CERINTE

• Studii: medii / superioare;
• Experienta in domeniul de minim 4 ani;
• Bune cunostinte a unei limbi de circulatie internationala;
• Spirit de observatie, dinamism, eficienta, lucru in echipa, reale si excelente abilitati de comunicare si negociere.
• Abilitati de utilizare a computerului (MSOffice, Lotus, EMAB);

BENEFICII OFERITE

Telefon mobil, computer, echipament protectie.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro