Gestionar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Se asigura in permanenta de mentinerea unei bune si corecte evidente a intrarilor si iesirilor(primirea bunurilor,incarcarea/descarcarea autoutilitarelor, pregatirea comenzilor, manevrarea marfurilor, intocmirea proceselor verbale,procedurile de inventar faptic);
2. Verifica daca stocul faptic este egal cu cel scriptic prin efectuarea de inventare periodice si inventar la fiecare sfarsit de luna;
3. Primirea bunurilor in cantitati inferioare celor inscrise in actele insotitoare sau cu vicii aparente, fara a se fi intocmit acte legale de constatare, precum si nesolicitarea de acte la primirea bunurilor, desi aceasta era necesara, atrage raspunderea gestionarului;

CERINTE

- operare calculator (Word, Excel, internet)
- persoana responsabila, atenta la detalii
- atitudine pozitiva si spirit de echipa
- experienta relevanta (5-10 ani)
- de preferat, domiciliu in sector 6

BENEFICII OFERITE

-se asigura transport
-salariu atractiv