GESTIONAR

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea in sistem a achizitiilor de bunuri specifice pentru care este necesara evidentierea in gestiune
- Organizarea evidentei bunurilor in gestiune dupa criterii sorto-tipo-dimensionale
- Etichetarea bunurilor din gestiune, pentru identificarea lor rapida
- Incadrarea corecta a bunurilor din evidenta pe categorii
- Intocmirea fiselor de magazie pentru toate bunurile din gestiune si actualizarea acestora cu toate intrarile si iesirile care au loc.
- Pastrarea documentelor justificative legate de stocuri
- Efectuarea receptiei fizice a marfii la intrarea in magazie
- Participarea activa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii
- Respectarea legislatiei de gestiune a stocurilor (respectarea metodei FIFO)
- Verificarea documentelor la introducerea NIR-ului si semnalarea eventualelelor neconcordante
- Utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a marfurilor
- Intocmirea lunara a balantei stocurilor

CERINTE

- Studii medii finalizate
- Minim 2 ani experienta in gestiune de materiale de instalatii/constructii
- Cunostinte de operare calculator
- Cunostinte specifice a legislatiei in domeniu
- Fara cazier si fara urmariri penale.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Posibilitati de promonvare
- Mediu de lucru performant

UTI este o companie de inalta tehnologie, oferind clientilor sai, dintr-o sursa unica, un larg portofoliu de servicii, care cuprinde toate etapele necesare: conceptia, implementarea si exploatarea.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro.