Gestionar

IMSAT SA - Sucursala Echipamente Electrice

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura receptia produselor primite de la furnizor impreuna cu comisia de receptie.
- Livrarea de produse/marfuri si intocmirea actelor aferente.
- Inregistrarea documentelor intr-un sistem informatic ( SCALA ).
- Tine la zi fisele de magazie, opereaza intrarile si iesirile de stocuri, intocmeste procesele verbale de predare - primire.
- Inventariaza periodic stocurile si ofera rapoarte privind stocul pe anumite repere la cererea sefului de departament.
- Raspunde de partea administrativa a depozitului.

CERINTE

Studii tehnice/economice.
Cunoasterea aparaturii electrice de joasa tensiune.
Cunoastinte PC: MS Office, Scala.
Cunostinte limba engleza: nivel mediu.
Persoana ordonata, abilitati de organizare si comunicare, acuratete.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial conform Contractului Colectiv de Munca.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrare echipamente electrice de joasa tensiune pentru:
- Camere de comanda containerizate si subansambluri functionale de proces pentru turbine de gaz cu puteri intre 40-220MW;
- Grupuri containerizate motor/generator cu puteri pina la 3.7MW;
- Cabine prefabricate de control electric si electronic pentru platforme petroliere si petrochimie
Realizare panouri de:
- Distributie de joasa tensiune CA si/sau CC si control;
- Protectie si excitatie generator.