GESTIONAR

S.C. ELVILA S.A. Magazin Baneasa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primeste, gestioneaza si elibereaza materialele din gestiunea de materiale;
- organizeaza si participa la receptia cantitativa a tuturor produselor din cadrul gestiunii, in baza documentelor de intrare;
- verifica si aproba toate intrarile si iesirile din gestiune;
- semnaleaza si inregistreaza neregulile constatate la receptia marfii;
- la cerere ofera departamentelor interesate informatii legate de stoc.

CERINTE

- studii medii;
- varsta minima 21 de ani;
- experienta minim 6 luni;
- fara antecedente penale;
- cunostinte de gestiune;
- persoana dinamica, organizata, , responsabila, rezistenta la efort fizic.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- mediu de lucru dinamic si placut.

Fondata in anul 1990, Elvila este in prezent una dintre principalele companii din domeniul producerii si comercializarii mobilei din Romania.
Obiectivul Elvila este de a oferi consumatorilor, din Romania sau de peste hotare, produse de mobilier clasice sau moderne, din lemn masiv sau din materiale compozite la un raport calitate-pret continuu imbunatatit. Pentru a realiza acest obiectiv, Elvila si-a dezvoltat de-a lungul timpului capacitatea de productie si comercializare, prin achizitii de fabrici de mobila si prin dezvoltarea suprafetei de vanzare. in prezent, in cele 3 fabrici pe care le detine: Relaxa la Mizil, Carpatina la Ramnicu-Valcea si Elmoberom la Beius (in care lucreaza cca. 2000 salariati) - Elvila realizeaza intreaga gama de mobilier pentru casa si birou: sufragerii, dormitoare, biblioteci, mobilier tapitat, camere pentru copii si tineret, bucatarii, mobilier office, etc.