Gestionar

SC IVET COMPROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea de depozitare si gestionare;
- efectueaza receptia cantitativa, valorica, calitativa a marfurilor;
- intocmeste avize, registre de casa.
- inregistreaza avizele de retur, urmareste inchiderea si arhivarea acestora;
- transmite date POS
- arhiveaza NIR-urile
- verifica inventarele partiale;
- verifica centralizator documente, pret achizitie si preturile facturilor de retur;
- realizarea de rapoarte, introducerea si prelucrarea in sistemul informatic al companiei al datelor referitoare la comenzile si distributia de marfa;

CERINTE

- experienta constituie un avantaj;
- studii medii/superioare;
- persoana ordonata si responsabila;
- cunostinte PC la nivelul utilizarii (gestionarea bazei de date, operare comenzi).

Firma IVET COMPROD SRL are ca activitate principala comertul cu amanuntul in magazine alimentare, detinand astazi 12 magazine super mini-market si un depozit propriu, are peste 400 de salariati si este in continua dezvoltare.