GESTIONAR

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Asigura gestiunea informatizata a stocurilor.
2.Coordoneaza activitatea de depozitare si gestionare si
pregateste comenzile pentru livrare.
3.Asigura pastrarea materialelor pe sortimente,
tipuri si dimensiuni,in conditii corespunzatoare
4.Elibereaza marfurile in baza notelor de comanda
aprobate.
5.Ia masuri de mentinere a stocurilor in limitele
optime.

CERINTE

1.Studii medii sau superioare (studii tehnice sau de
contabilitate )
2.Experienta profesionala
3.Cunostiinte operare PC (pachet MS Office).Cunoasterea unui soft de gestiune constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

1.Salariu motivant
2.Bonuri de masa
3.Telefon se serviciu

S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori. De curand ne-am extins activitatea in domeniul materialelor de constructii, devenind distribuitor Polocolor pentru vopsea si acoperiri industriale. S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. produce tub flexibil ignifug (copex, tub riflat) in 4 variante de diametru, cu sau fara remorca: D 16, 20, 25 si 32 S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are sediul in Constanta si filiale in alte 5 orase: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Fetesti. Politica de expansiune va continua si in urmatorii ani.