GESTIONAR

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea partidelor de marfa ale depozitului (intrari, iesiri, inventare)
- Gestionarea patrimoniului societatii (mijloace fixe, obiecte inventar)
- Coordonarea personalului din subordine (lucratori depozit, distribuitori)
- Implementare proceduri, instructiuni de lucru.

CERINTE

- Experienta in gestiune precum si in domeniul distributiei
- Experienta relevanta in coordonare echipa
- Cunostinte operare PC
- Onestitate, implicare, disponibilitate program prelungit, abilitati coordonare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.