Gestionar

MACH FOREIGN TRADE DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza receptia cantitativa, calitativa si valorica a marfii
- planifica si gestionzaza livrarile catre clientii interni si externi (intocmirea documentelor aferente iesirilor de marfa)
- inventariaza periodic stocul de marfa
- organizeaza spatiul in depozit
- intocmeste zilnic documentele specifice activitatii din depozit

CERINTE

- studii medii/superioare (preferabil absolvent chimie)
- experienta in activitate de gestiune si contabilitate
- persoana cu simtul raspunderi, serioasa
- persoana atenta la detalii
- rigurozitate, calitate de bun organizator, abilitati de comunicare
- cunostinte operare pc,
- limba engleza (nivel satisfacator)
- abilitati de lucru cu publicul
- permis de conducere categoria B (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Bonuri de masa
Telefon mobil
Asigurari de sanatate/accidente

MACH FTD este leader de piata in furnizarea solutiilor integrate de marcare-inscriptionare, manipulare si transport intern, ambalare, impachetare si paletizare.
MACH FTD dispune de know-how-ul si capabilitatea de a proiecta si implementa aplicatii complexe, sisteme integrate folosite in industriile alimentara, bauturilor, farmaceutica, si bineinteles in domeniile unde este nevoie de transport intern, de marcare, de ambalare.
MACH FTD este distribuitor unic al companiilor DOMINO-Marea Britanie, TELESIS-SUA, FLEXLINK-Suedia, ALTECH-Italia, ROBOPAC -Italia, CAVECO- Italia, EASYPRINT - Danemarca, PRISMA-Italia pentru piata romaneasca.