GESTIONAR

Scop Computers SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea gestiunii fizice a stocului de marfa
- Efectuarea lunara a inventarului stocului de marfa
- Introducerea marfii in stoc in baza documentelor de intrare
- Asigurarea miscarii stocurilor
- Expeditia marfii catre clienti
- Verificarea tuturor documentelor la intrarea si iesirea marfii din stoc
- Incarcarcat – descarcarcat marfa (impreuna cu colegii din echipa)

CERINTE

- Experienta de minim 1 an pe un post similar
- Cunoasterea produselor IT constituie avantaj
- Studii medii
- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte de legislatie gestiune stocuri
- Cunostinte generale operare PC
- Experienta in lucrul cu aplicatii de gestiune
- Spirit organizatoric, initiativa, aptitudini de comunicare, atentie distributive
- Permis auto - avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru profesionist

In cei peste 12 ani de activitate, SCOP COMPUTERS si-a castigat o certa reputatie intre firmele de distributie de echipamente si solutii IT&C din Romania, contand pe 200 de angajati care, impreuna, contribuie la realizarea unei cifre de afaceri de 70 de milioane euro.

SCOP este prezenta in trei sectoare de afaceri, fiecare dintre acestea concentrandu-se asupra unor misiuni, parteneri si clienti diferiti: Distributie IT (branduri: Toshiba, HP, Fujitsu-Siemens, Acer), Sisteme de Procesare a Documentelor si Solutii IT (networking si securitate) – www.scop.ro