GESTIONAR

Esprit, Springfield, Women Secret

Job expirat

RESPONSABILITATI

-receptie marfa;
-participare la procesul de inventariere;
-aranjare depozit;
-transfer marfa catre magazin.

CERINTE

-studii medii finalizate;
-experienta pe un post similar prezinta avantaj;
-persoana responsabila, organizata.

BENEFICII OFERITE

-oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut;
-program de lucru in ture (9.00-17.00 si 12.00-20.00);
-pachet salarial atractiv (600 ron + bonuri de masa).
Informatii mai multe poti obtine sunand la: 408.31.94 / 0727.223.367.
CV-ul tau va fi vizualizat pe adresa: anamaria.diaconu@hrconsultanta.ro

Springfield are ca principale caracteristici valoarea si stilul, urmarind sa acopere toate cerintele barbatilor, intr-o maniera simpla si accesibila. Create pentru a fi confortabile, hainele din colectia Springfield sunt usor de asortat si potrivit.

Women\'Secret este brand-ul de lenjerie intima creat pentru femeia actuala, o femeie pentru care varsta reala nu reprezinta cel mai important aspect. Pentru ea, Women\'Secret creeaza noi concepte pentru a-i face viata mai usoara si mai distractiva.

Esprit aduce un stil tanar si plin de culoare in spiritul international al brand-ului. Produsele Esprit se adreseaza atat barbatilor cat si femeilor prin colectiile indraznete si accesoriile asortate completand un stil de viata relaxat si placut, in care alegerea este simpla si placuta: Esprit.