Gestionar

OFFICE MAX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Program 9:00 - 18:00, L-V
- Receptie marfa (articole birotica, papetarie, consumabile, IT) in baza documentelor contabile primare
- Introducerea marfii in stoc in baza documentelor de intrare
- Gestionare stoc de marfa
- Eliberare pe baza de delegatie marfa sau alte documente contabile primare
- Asigurarea miscarii stocurilor
- Expeditia marfii catre clienti (partial colete)
- Verificarea tuturor documentelor la intrarea si iesirea marfii din stoc
- Incarcarcat si descarcarcat marfa, manipulare, aranjare marfa in depozit
- Pregatirea marfii in vederea livrarii.
- Curatenia si mentinerea ordinii in depozit.

CERINTE

Studii medii finalizate; experienta similara; seriozitate si disponibilitate psihica si fizica pentru acest post.
Spirit organizatoric, initiativa, aptitudini de comunicare, atentie distributiva.
Cunostinte generale operare PC.

BENEFICII OFERITE

Se ofera 1300 RON net si 20% crestere a salariului dupa 12 luni.
Se ofera prima de inventar de 1000 RON si prima de vacanta de 800 RON

Comert articole IT, birotica, papetarie; licitatii, magazin, livrare la client