Gestionar

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-receptia marfurilor in depozit si efectuarea operatiunilor specifice.
-operatiuni specifice livrarii de bunuri.
-intocmirea fiselor de magazie, inregistrarea intrarilor si iesirilor de marfa (NIR,procese verbale de predare-primire).
-inventariere periodica stocuri.
-intocmire rapoarte referitoare la stocuri, defecte, retururi, etc.
-coordonarea activitatilor specifice depozitului.

CERINTE

-minim studii medii (obligatoriu diploma bacalaureat);
-minim 1 an experienta intr-un post similar;
-persoana organizata si responsabila;
-personalitate integra (fara cazier judiciar);
-abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru placut;
-pachet de beneficii motivant;
-posibilitate de avansare.

Vor fi selectate si contactate doar aplicatiile care corespund cerintelor postului, motiv pentru care rugam candidatii interesati sa mentioneze in aplicatia lor elementele care ii recomanda pentru jobul respectiv din punct de vedere al cunostintelor si experientei.

Clientul nostru este una din cele mai mari companii de fashion retail din Romania. Companie este intr-un amplu proces de expansiune motiv pentru care doreste sa-si consolideze echipa.
B.C.L. GROUP este o firma specializata in resurse umane, ce ofera servicii de recrutare si consultanta.
Deoarece suntem convinsi ca putem identifica cei mai buni candidati pentru o organizatie, acordam o atentie deosebita procesului de recrutare si selectie astfel incat succesul recrutarii sa ajute la dezvoltarea profesionala a candidatilor cat si la succesul Clientului.
“Noi adaugam valoare capitalului uman”

\\\\\\\"Noi adaugam valoare capitalului uman\\\\\\\"