Gestionar

VON

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmeste zilnic fisele de magazie
- Urmareste si verifica saptamanal stocul fizic in comparatie cu actele contabile. Protocolul de constatare trebuie trimis catre Office Assistant
- Urmareste zilnic termenul de valabilitate al produselor si comuinica informatia respectiva catre departamentul de marketing si vanzare. Gestioneaza marfa dupa principiul first in-first out. Supravegheaza problema stock out. Supravegheaza si mentine stocul tampon.
-Urmareste vanzarea produselor( cu ajutorul programului de contabiliate si gestiune) si participa la intocmirea comenzilor catre fabrica
- Primeste retur numai pe baza actelor scrise si in concordanta cu instructiunile de a primi retur.
- Este responsabil financiar pentru produsele depozitate
- Dispune de incarcarea marfii numai pe baza actelor contabile ( factura fiscala, aviz)
- Participa la organizarea transportului.

CERINTE

-Utilizare foarte buna PC (Word, Excel)
- Dinamism;
- Studii medii cu bacalaureat. Avantaj studii universitare.
- Experienta relevanta intr-o pozitie similara
-Cunoasterea principiilor si procedurilor de
depozitare, gestiune si livrare a volumelor mari de marfa
- Ritm alert de lucru
- Flexibilitate si adaptabilitate la un mediu de lucru nou
- Personalitate deschisa, organizata, proactiva
- Cunostinte de contabilitate primara
- Limba engleza-nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Conditii avantajoase de lucru
sal: 400-450

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare personal