GESTIONAR

SC CNDPI ROMSOFT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea gestiunii fizice a stocului de marfa
Introducerea marfurilor in gestiune pe baza documentelor legale de intrare.
Scoaterea marfurilor din gestiune pe baza documentelor legale de iesire
verificarea tuturor documentelor la intrarea si iesirea marfii din stoc

CERINTE

- experienta de minim 6 luni pe un post similar
- cunoasterea produselor IT constituie avantaj
- studii medii (minim bacalaureat)
- cunostinte gestiune
- cunostinte generale operare PC
- experienta in lucrul cu aplicatii de gestiune (eventual B-org)
- spirit organizatoric, initiativa, aptitudini de comunicare, atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial negociabil in functie de experienta si aptitudinile dumneavoastra.
Telefon de serviciu.

S.C. CNDPI ROMSOFT S.A., este unul dintre cei mai importanti distribuitori de tehnica de calcul din Roamnia.
Gama de produse oferite de Romsoft acopera intregul spectru de componente si periferice, Romsoft fiind un furnizor de solutii complete (one-stop shop).
Zona de piata acoperita de vanzarile Romsoft o reprezinta intreg teritoriul tarii, activitatea companiei fiind prin excelenta una de distribuitor.